11- اقتدار جمهوری اسلامی در جهان

از دستاوردهای ارزشمند و شگفت انگیز انقلاب اسلامی در سطح جهان شکستن ابهت پوشالی ابرقدرتهای شرق و غرب خصوصآشیطان بزرگ آمریکا جهانخوار است،و سالهاست که تلاش می کنند تا از نفوذ و قدرت جمهوری اسلامی در جهان جلوگیری نمایند،ولی غافل از اینکه جمهوری اسلامی در دل ملتهای مظلوم و محروم جهان نفوذ کرده و ارادت ملتهابه جمهوری اسلامی در مجامع عمومی جهان تجلی پیدا نموده وهر روز شاهد اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی در جهان هستیم. 

در یک ماه گذشته شاهد سفر جناب آقای دکتر احمدی نژادبه نیویورک و لبنان بودیم.  سفری که از دیپلماسی فعال و سیاستی تهاجمی در مقابل قدرتهای زورگو مثل امریکا و صهیونیسم برخوردار بوده که این حرکت در مقابل دشمنان جمهوری اسلامی قابل ستودنی هست. 

درسفر به لبنان و حضور دکتر احمدی نژاد از ویژه گی خاصی برخودار بوده که در جهان  بی نظیر است   و در هیچ کشوری این چنین استقبالی صورت  نمی گیرد.

یادمان نرفته که در دوران تبلیغات انتخابات دهم ریاست جمهوری رقبای آقای احمدی نژاددر خصوص فلسطین -لبنان-حزب ا... طوری صحبت می کردند که حمایت از آنها را باعث تضعیف جمهوری اسلامی می دانستند و آنهایی که دل به دشمن داده بودندو امروز جزءسران فتنه هستند بدانند که حضور آقای احمدی نژاددر لبنان عزتمندانه بوده و هیمنه دشمنان را شکست و وحدت و همدلی و روحیه مقاومت را برای بلند مدت در لبنان به ارمغان آورد.

نفوذ انقلاب اسلامی و نقش حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری و شهدای عزیز باعث عزت و سربلندی در کشورهای دیگر به همگان نشان داده شد.

حضور نماینده شجاع و دلاور جمهوری اسلامی در لبنان که ساعتها مردم را منتظر خود کرد از اهمیت بالایی برخوردار بود و این استقبال نشان داد که انقلاب اسلامی در میان توده های مردمی از محبوبیت خاصی برخوردار بوده و توان زورگویی قدرتهای پوشالی را    که می خواهند   صلح ناعادلانه را به فلسطین تحمیل کنند را خواهد گرفت. 

ودیدیم علیرغم حضور جنگنده های رژیم صهیونیستی در زمان سخنرانی در جنوب لبنان که با بی اعتنایی دکتر احمدی نژاد مواجه و این باعث شد تا ملت ها از جنگنده های دشمن هراسی نداشته باشند. 

پس عزت - سربلندی- وافتخارات جمهوری اسلامی را در صحنه های بین المللی مرهون عنایت خداوند متعال و ترویج افکار واندیشه های حضرت امام (ره)و رهبری امام گونه ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت العظمی خامنه ای و حضور ملت عزیزایران می دانیم و خدارا شاکریم که در عصری زندگی می کنیم که در دنیا عزیز و سربلند بوده و خواری و ذلت نثار دشمنان شده است.

/ 0 نظر / 25 بازدید