48- نماد مردم سالاری دینی درانتخابات 11و4 (2)

با توجه به پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در خرداد 92 و به جهت اهمیت برگزاری انتخابات و تلاش دشمنان برای افزایش فشارهای سیاسی و اقتصادی علیه نظام جمهوری اسلامی و تجربه امت وفادار و ولایتمدار در انتخابات سال 88 و فتنه طراحی شده از سوی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و هم پیمانانشان ، بر همه ی ما لازم است با الهام گرفتن از دستورات و فرامین ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای مبنی بر حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی در سال 92 نسبت به برگزاری انتخابات آینده با بصیرت و آگاهی کامل همچون گذشته شاهد حضوری پرشور حداکثری در صحنه سیاسی کشور  بوده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و فتنه گران و جریانات انحرافی که دنبال مقاصد شوم خود هستند خواهد بود . آن چیزی که در فضای فعلی کشور به آن نیازمندیم حفظ آرامش و وحدت و یکپارچگی بین آحاد مردم و مسئولین میتواند رمز موفقیت و اقتدار ملی و حماسه سیاسی را به ارمغان آورد و برای بالا بردن بصیرت و آگاهی خود و آشنایی با جریانات و گروه هایی که دنبال فتنه انگیزی و ایجاد التهاب و بدبینی در جامعه هستند بهترین روش مقابله با آنها توجه کامل به رهنمودهای حضرت امام خامنه ای که چراغ هدایت امت را بعهده دارد خواهد بود.

حضرت امام خامنه ای درباره انتخابات می فرمایند :

-نگذارند فضای سیاسی کشور ، جنجالی و متلاطم شود ، این جزو چیزهایی است که هوشمندی مسئولان کشور انشاالله باید بتواند این را تحقق ببخشد.

- من میگویم غفلت نکنید ، حواستان باشد ، کار شما جدول مورد نظر دشمن را پر نکند ، مقصود او را تکمیل و تتهیم نکند. این یکی از راههای از شور و هیجان انداختن انتخابات است.

- یکی از هدفها این است که کاری کنند که انتخابات بدون حضور پر شور و همگانی برگزار شود.

- یکی از راهها هم این است که سعی کنند در ایام انتخابات ، سر مردم را به یک چیز دیگری گرم کنند ، یک حادثه پیش بیاورند ، یک ماجرایی درست کنند ، یک ماجرای سیاسی ، یک ماجرای اقتصادی ، یک ماجرای امنیتی ، البته اینهم جزو نقشه های دشمن است.

- حضور گسترده مردم و شور انتخاباتی علاوه بر تامین امنیت کشور،تهدیدهای دشمنان را بی اثر و آنان را نا امید خواهد کرد.

/ 0 نظر / 20 بازدید