18 -انقلاب اسلامی همچون خورشید در جها ن می درخشد.

در آستانه دهه مبارک فجرو سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم، هرچند برای بیان واقعیت های آن زبانها قاصر است، ولی برحسب وظیفه نگاهی گذرا به عظمت واقتدار انقلاب اسلامی در جهان داشته باشم.

در بهمن ماه 1357تحولی عظیم در ایران ایجاد شد که جهانیان را شگفت زده کرد. تحولی که از اندیشه الهی حضرت امام خمینی (ره)که از اسلام ناب محمدی (ص) نشآت گرفته بود و بعداز گذشت بیش از هزار سال دور بودن اسلام از صحنه حکومت ،ملت ما طعم شیرین حکومت اسلامی و حاکمیت قرآن و ارزشهای الهی را چشیدند،این تحول تمامی معادلات سیاسی متفکران و تحلیل گران علوم سیاسی ،سیاستمداران ،تاریخ نویسان را برهم زده و آنها را به تعجب وا داشت.

با پیروزی انقلاب اسلامی طومار ننگین رژیم منفور پهلوی و حامیانش ،قدرتهای پوشالی همچون آمریکا - انگلیس و سایر کشورهای سلطه گر که میلیاردها دلار سرمایه های مردم مظلوم مارا به غارت برده و هرروز با سلطه گری برملت ما ، جزء ضعیف ترین کشورها در دنیا بودیم و با وجود منابع غنی اقتصادی قادر به صرف آن در عمران و آبادانی کشور نبوده، را برای همیشه در هم پیچید. 

  امروز بعداز گذشت سی و دو سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی ، دستاوردهای بزرگ و برجسته ای داشته و دنبال اهدافی مقدس ،ارزشی ،معنوی و منطبق بر کرامت و ارزشهای انسانی و اسلامی است. 

الحمدالله انقلاب اسلامی در حوزه های دینی -سیاسی- فرهنگی- معنوی- اجتماعی- تعلیم و تربیت - علمی - اقتصادی - عمران و آبادانی - دفاعی ،دستاوردهای گرانقدری دارد   که هر یک از  آنها زمان زیادی می طلبد تا بازگو شود. 

امروز انقلاب اسلامی همچون خورشیدی در جهان می درخشد گرچه دشمنان می  خواهند جلوی نور الهی را بگیرند ولی بدانند که انقلاب اسلامی در ایران بعنوان ام القرای اسلام با اتکاء به خداوند متعال و پیوند ناگسستنی امت با ولایت فقیه و بیداری ملتها در حال گسترش به دیگر کشورهاست ، وبرای پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی که حاصل رهبری الهی حضرت امام خمینی(ره)و مجاهدت وجانفشانی شهیدان انقلاب و دفاع مقدس و برای بقاء و بالندگی انقلاب منوط به حاکمیت اصل ولایت فقیه و تبعیت مردم از ولی فقیه می باشد. 

ایستادگی و مقابله با هر گونه تهدید نظامی - امنیتی - فرهنگی- سیاسی بابصیرت وآگاهی و استقامت مردم ما امکان پذیر بوده و مهمترین عامل برای تداوم انقلاب ،توسعه و تعمیق فرهنگ دینی و افزایش بصیرت سیاسی آحاد مردم در جهت شناخت بیشتر دشمن و توطئه هاو ابز ا ر آنان و چگونگی مقابله با تهدیدات ، فقط با توجه کامل به فرمایشات و روشنگری رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت العظمی خامنه ای حاصل خواهد شد.

وتا کنون دشمنان از تمامی ظرفیتهای خود اعم از تهاجم نظامی - فرهنگی - اجتماعی- اقتصادی- سیاسی خصوصآفتنه سال 88برای مقابله بانظام جمهوری اسلامی استفاده کرده ولی تمامی توطئه های آنان نقش برآب شد. و هرروز شاهد پیروزیهای چشمگیرتر انقلاب اسلامی در صحنه های مختلف جهانی هستیم.

/ 1 نظر / 24 بازدید
محدثه

سلام خسته نباشید عالی بود