43-سخنی دلسوزانه با منتخبین ملت

به حول قوه الهی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور گسترده مردم و لبیگ گوئی به ندای رهبر و ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای با موفقیت برگزار گردید.

حضور باشکوه مردم در صحنه انتخابات مهر تأییدی مجدد بر بیعت امت با امام و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان همچون آمریکا، اسرائیل و تمامی قدرتهائی که از نفوذ ایران اسلامی در منطقه و جهان و ایادی داخلی آنها همچون گروههای فتنه و انحراف و... هراسانند و یقیناً پیروزیهای ملت عزیز ایران در عرصه های مختلف، خواب راحت را از آنها گرفته است.

اینک که با عنایت خداوند متعال، توفیق خدمتگزاری  به منتخبین ملت که در 12 اسفند 90 و 15 اردیبهشت 91 داده شد لازم می دانم  بعنوان عضوی از جامعه نکاتی را با منتخبین ملت در وبلاگ شخصی خود داشته باشم.

1- توجه به وصایا و فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) که میتواند چراغ هدایت و راهنمای ما باشد.

2-ولایت پذیری و توجه جدی به رهنمودها و تدابیر حضرت امام خامنه ای که مسیر حرکت به سوی پیشرفت و تعالی را ترسیم میکند.

3-انتظارات و دغدغه های نظام و رهبری را با تصویب قانون و رفع موانع موجود برآورده سازد.

4-مردم با حضور گسترده خود در صحنه انتخابات از منتخبین خود مطالباتی دارند که باید دغدغه خود بدانند و بطور مستمر بر توجه جدی به آن پافشاری نمایند.

5-همراهی و همدلی و تعامل با سایر ارکان نظام که یکی از خواسته های بحق ملت از منتخبین خود هست راداشته  باشند.

6-شعارهای داده شده در متینگ ها و جلسات انتخاباتی در راستای حفظ اصول انقلاب اسلامی و تدابیر رهبری و برنامه چشم انداز 20 ساله نظام تحقق یابد.

7- ارتباط با مردم همچنان مثل زمان تبلیغات انتخابات حفظ شود و مردم منتخبین خود را در کنار خود ببینند.

8- در مواضع و سیاستهای خارجی ضمن دفاع همه جانبه از تدابیر رهبری  در مقابل دشمنان همچون کوهی استوار بایستندو ذره ای از اصول نظام کوتاهی نکنند.

9- توجه جدی به خواسته ها و مشکلات اساسی کشور بویژه که در آغاز کار مجلس نهم، منتخبین مردم برای تحقق فرمایشات حضرت امام خامنه ای یعنی شعار سال 91 تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی با تشکیل کمسیونهای ویژه از خواسته های بحق مردم بدانند و تحقق این امر موجب بالندگی و پیشرفت ایران اسلامی خواهد شد.

10 – برگزاری جلسات با نخبگان منطقه ای و کشوری در راستای رفع موانع گسترش معنویت در سطح جامعه مثل: بد حجابی، فساد اخلاقی، اداری و ... و ارائه طرح به کمسیونهای مربوطه در مجلس محترم.

11- تهیه طرح شناسائی مدیران شایسته و کارآمد و نظارت بر حسن اجرای آن و جلوگیری از افراد نالایق برای خدمتگزاری بیشتر به مردم.

12- بررسی کارشناسانه بر وضعیت مسکن، اشتغال، ازدواج، گرانی و ... و ارائه طرحهای شایسته و نظارت و پیگیری اجرای صحیح قانون.

امید است مجلس نهم با تلاشی مضاعف و بدور از هرگونه  حاشیه ای  نسبت  به وظایف قانونی خود موفق باشند.

                                                      انشاءالله

/ 0 نظر / 36 بازدید