52- نماد مردم سالاری دینی درانتخابات 11و4 (5)

بیست و چهارم خرداد 92 روزیست که امت ولایتمدار ایران بار دیگر با حضور حداکثری و سرنوشت ساز خود حماسه ای در عرصه سیاسی را در تاریخ کشور ما رقم خواهند زد. اما یک مسئولیت سنگینی که همه ی ما داریم علاوه بر مشارکت حداکثری ، انتخاب فرد اصلح در بین کاندیداهائی که صلاحیت اداره اجرائی کشور را دارد ، توجه جدی داشته باشیم. چون فردی که برای ریاست جمهوری اسلامی انتخاب می شود با فردی که در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت می کند فرق اساسی دارد. اگر در انتخاب فرد در مجلس سهل انگاری صورت گیرد ، خسارت آن در یک منطقه یا حوزه انتخابیه  خواهد بود گرچه در جای خود قابل بحث است . ولی در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی فردی که مسئولیت اجرائی کشور را به عهده می گیرد ، اگر در انتخابات آن سهل انگاری شود خسارت آن نه تنها یک کشور بلکه بین المللی خواهد بود .

 بهترین معیار برای انتخاب فرد اصلح بهرمندی از فرمایشات حضرت امام خمینی ( ره ) و ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای خواهد بود که توجه همگان را به آن جلب می کنم.

- تشخیص مردم در شناخت اصلح مهم است و مردم باید با تحقیق ازافراد مورد اطمینان و دقت در کاندیداها ، به فرد اصلح برسند.

- کسانی که وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری می شوند باید پایبند به انقلاب اسلامی و ارزشها ، پایبند به منافع ملی و معتقد به اداره کشور با عقل جمعی و تدبیر باشند .

-رئیس جمهور آینده باید ضمن اینکه دارای امتیازات رئیس جمهور قبلی باشد ، از نقاط ضعف او نیز به دور باشد.

- یکی از توصیه ها و تأکیدهای همیشگی به رؤسای  جمهور ایران بوده است که برای مردم هزینه و مشکل درست نکنند و از دغدغه آفرینی و ایجاد تشویش و نگرانی بین مردم پرهیز نمایند.

/ 1 نظر / 21 بازدید
گروه نرم افزاری HSB

با سلام خدمت شما وبلاگ نویس محترم انصافا وبلاگ زیبایی دارین.این رو جدی میگم... امیدوارم موفق باشین.