22- ولایت مطلقه فقیه موهبت الهی در حکومت دینی

در عصر حاضر جمهوری اسلامی و حکومت دینی مهمترین موهبت الهی به ملت ایران بوده که نه تنها در خاورمیانه بلکه در سراسر جهان تآثیر گذاشته و نظامهای سرمایه داری و سوسیالیستی را در معرض خطر انداخته است. 

عملکرد درخشان جمهوری اسلامی در ایران و صحنه های بین المللی موجب بیداری و خیزش های اسلامی در برابر زورگویان و حاکمان مستبد تاریخ گردیده است .

بنابرین مردم ما با حرکت بر محور رهبری الهی و پایبندی به مکتب حیاتبخش اسلام و با مقاومت و پایداری در تحقق رسالت بزرگ الهی خود گام برداشته ، مهمترین عامل برای تداوم انقلاب اسلامی و توسعه و تعمیق فرهنگ دینی و افزایش بصیرت و آگاهی سیاسی مردم عزیز ما در شناخت بیشتر ترفندها و چگونگی مقابله با تهدیدات و توطئه های دشمنان، بیانات و روشنگری های رهبرمعظم انقلاب اسلامی بوده وتمام تلاش دشمنان برمقابله با نظام جمهوری اسلامی و در رآس آن با اصل مترقی ولایت فقیه بوده وتمام نیات پلید خود را برای تضعیف و حذف آن صرف نموده اند . 

ولی برای تداوم پیروزیها و تحقق آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) وشهدای عزیز در گرو پیروی محض از دستورات ولی فقیه بوده و در طول سی وسه سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی نقش بی بدیل ولی فقیه رمز موفقیت و ضامن سلامت و بقای نظام اسلامی  شد و اینک دشمنان در صددند تا با ایجاد اختلاف و دو دستگی بین مسئولین و مردم پایه های ایمانی امت اسلام را سست کنند که لازم است آحاد جامعه خصوصآخواص بویژه مسئولین ، بدانند رمز پیروزی و صدور انقلاب اسلامی به کشور های اسلامی و نقش اثرگذار امت مسلمان ایران در منطقه خاورمیانه و بین المللی مرهون رهبری بی نظیر حضرت آیت العظمی خامنه ای و تداوم راه ترسیم شده توسط حضرت امام خمینی (ره)بوده و رهبری پیامبرگونه ولی امر مسلمین باعث عزت و سربلندی و تعالی جمهوری اسلامی در عرصه های بین المللی گردید . 

خدارا شاکریم  از اینکه نعمت بزرگ و گرانقدر ولایت مطلقه فقیه را به ما ارزانی داشته ، واعتقاد قلبی ما این است که در زمان غیبت امام رمان (عج)، ولی فقیه نایب اوست و اطاعت از فرمان او اطاعت از فرمان حضرت ولی عصر (عج ) و خداوند متعال است و نافرمانی از دستورات ولی فقیه موجب خشم و غضب الهی را به دنبال خواهد داشت . 

پس مشروعیت کارهای مسئولین و مردم زمانیست که با رضایت ولی فقیه باشد در غیر اینصورت از مشروعیت ساقط می شود .

در نظام جمهوری اسلامی حضور مردم در صحنه و ایستادگی در مقابل دشمنان با اذن ولی فقیه بوده و ولی فقیه نقش تعین کننده و اساسی را در بقای نظام اسلامی داشته و دارد.

برای مقابله با دشمنان و حفظ دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی فقط با اتکاء به خداوند متعال و اطاعت پذیری محض از دستورات ولی فقیه امکان پذیر خواهد بود چونکه در شرایط سخت و سرنوشت ساز نقش ولی فقیه است که باعث اقتدار امت اسلامی می گردد.  پس به فرمایش حضرت امام خمینی(ره) که فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به کشورتان آسیب نرسد.

و یکی از کارشناسان سیا می گوید ((اطلاعات ما در مورد ایران کامل است اما آنچه محاسبات ما را بهم می زند آقای خامنه ای است که نمی دانیم چه واکنشی نشان می دهد.)) پس اطاعت از ولایت فقیه و توجه به رآی و نظر ایشان ، مارا در مقابل تهدیدات و پیداکردن بصیرت و شناخت جهت جدا کردن جریان اسلام ناب محمدی(ص) از جریان انحرافی و التقاطی بیمه می کند.

/ 1 نظر / 25 بازدید
عارفی

یاد باد ان یاد یاران یاد باد یاد باد ان روزگاران یاد باد پروردگارا همچنانکه توفیق همنشینی با شهدا را نصیب ما کردی توفیق ادامه راه انها راتحت لوای پرچم ولایت نصیب ما گردان تا در اندنیا ازشفاعت شهدا برخوردار گردیم انشا’الله