20 -تلاش وکوشش برای تحقق جهاد اقتصادی

در آغاز سال 1390که بنام سال جهاداقتصادی نامگذاری شده  خالصانه ترین سلام و صلوات خود را تقدیم روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای عزیز و گرانقدر نموده واز خداوند متعال صحت و سلامتی و توفیق روزافزون برای مقام معظم رهبری حضرت آیت العظمی خامنه ای و خدمتگزاری هرچه بیشتر دولت مردمی و اصول گرای دکتر احمدی نژاد را در سال جدید آرزومندم. 

از ملت شریف .فهیم و ولایتمدار کشورمان که در طول بیش از سی و دو سال با تحقق آرمانهای امام راحل و منویات مقام معظم رهبری و حمایت همه جانبه از دولت خصوصآ در شرایط بعداز انتخابات 88و جریان فتنه که از سوی آمریکا و اسرائیل هدایت می شدند قاطعانه ایستاده و شاهد تحول و شکوفائی در 89 شده اند تقدیر و تشکر نموده ،

امیدوارم در سال جهاداقتصادی  تمام توان و تلاش خود را برای تحقق اهداف بلند نظام جمهوری اسلامی در دهه پیشرفت و عدالت که آینده ای روشن را به ارمغان خواهد داشت بکار بندیم. 

و دشمنان بدانند که با پیوند ناگسستنی بین  امت و رهبر در مقابل تمامی زورگویان و فتنه گران و آنانیکه در صدد ضربه زدن به نظام هستند خواهند ایستاد.

در سال جهاد اقتصادی با شتاب و تلاش بیشتر و روحیه جهادی  بیش از گذشته  در عرصه های مختلف اقتصادی . سیاسی . اجتماعی .فرهنگی . علمی در جهان خواهند درخشید و آینده ای روشن برای تحقق چشم انداز بیست ساله کشور و دهه پیشرفت و عدالت ترسیم خواهند کرد. 

از خدای بزرگ در سال 90 برای نظام جمهوری اسلامی در پرتو ولایت فقیه آرزوی موفقیت ، و سال نو بر همگان مبارکباد.

/ 0 نظر / 23 بازدید