51- نماد مردم سالاری دینی درانتخابات 11و4 (4)

در آستانه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی قرار داریم و همه ی ما با حضوری گسترده و حداکثری در روز جمعه 24 خرداد 92 به پای صندوقهای رأی خواهیم رفت تا با انتخاب فردی اصلح ، بار دیگر حماسه بزرگ امت اسلامی را به رخ جهانیان بکشانیم. گرچه در انتخابات دهم ریاست جمهوری اسلامی رفتار غیر اخلاقی و تشنج آفرینی فتنه گران موجب شد تا تجربه خوبی برای مردم ما باشد ولی حضور مردم در انتخابات سال 88 و حماسه باشکوه 9 دی نشان داد که استکبار جهانی در رأس آن آمریکا و صهیونیسم بین الملل و تمامی قدرتهای پوشالی توان مقابله با جمهوری اسلامی را نداشته و اقتدار امت شهیدپرور ایران در دنیا به نمایش گذاشته شد.

 به انتخاباتی نزدیک میشویم که از هر جهت دارای حائز اهمیت است و امروز همه جهان به نتیجه آن چشم دوخته اند و در چنین شرایطی مسئولیت ما بسیار سنگین بوده و برای رسیدن به آرمانهای بلند حضرت امام خمینی ( ره ) و شهدای عزیز ، با بصیرت و آگاهی خود و الهام گرفتن از فرمایشات حضرت امام خامنه ای نسبت به حضور حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات ، دین خود را نسبت به جمهوری اسلامی ادا نمائیم.

بار دیگر  تأکید میکنم که برای رسیدن به اهداف بلند و والای انقلاب اسلامی تنها با اتکا به خداوند متعال و اطاعت پذیری محض از دستورات ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای میتوان در مقابل دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایستاد و اگر لحظه ای از دستورات معظم له غافل شویم و از مسیر الهی خارج شده و سقوط خواهیم کرد .

 در پایان این نوشته توجه همگان را به فرمایشات حضرت امام خامنه ای در خصوص انتخابات جلب می کنم:

- نمونه بارز حماسه سیاسی ، انتخابات پیش رو است که به توفیق الهی در وقت مقرر و با حضور شوق آفرین مردم برگزار خواهد شد.

-طراحان پشت پرده استکبار بعد از گذشت سالیان متمادی از معارضه و دشمنی ، همچنان ملت ایران و روحیه ایمان و ایستادگی این ملت را نمی شناسند.

- در طول 34 سال همواره تحسینی بزرگ برای ملت ایران است زیرا اگر مسئولان از خود ایستادگی نشان دادند ، به پشتوانه ایستادگی مردم بوده است و از این پس نیز اینگونه خواهد بود.

- ملتی که زنده و با نشاط و متکی به اراده الهی و مطمئن به پشتیبانی خداوند است ، در همه ی عرصه ها از جمله عرصه انتخابات ، پیروز میدان خواهد بود.

/ 0 نظر / 24 بازدید